ÖğrenciTaşımacılığı

Sekmen Turizm uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile öğrenci taşımacılığı hizmetini profesyonel şekilde sizlere vermektedir. Prensiplerine bağlı ve öğrenci servisi taşımacılığı yönetmeliklerine, idari düzenlemelerine bağlı olarak hizmet veren Sekmen Turizm ile taşımacılığa güven veriyoruz.

Öğrenci taşımacılığı hizmeti verirken öğrencilerimizin güvenliğini ve konforunu kendimize görev ediniyoruz. Sekmen Turizm olarak öğrencileri ev ve okul arasında güvenli taşıyoruz. Mevzuatlardaki güncellemeleri ve gelişmeleri de takip ederek yürütmelere uygun bir şekilde bu hizmetimizi sürdürüyoruz.

İstanbul’da öğrenci taşıma hizmetlerini başarıyla sürdürüyoruz.

Öğrenci taşımacılığı hizmetini verirken dikkat ettiğimiz hususlar şu şekilde:

Öğrenci gidiş saatinde belirtilen adresten alınır ve dönüşte de mutlaka aynı yere bırakılır. Olabildiğince güzergâhı değiştirmemeye dikkat etsek te güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamak adına olağanüstü hallerde güzergâhı değiştirmemiz gerekebilir.

Öğrencilere almak için belirtilen saatte servis öğrencinin alınacağı adrese varır. Daha öncesinde belirlenen noktada olan öğrenci servis aracının gelmesini beklemektedir. Belirtilen alınma saati beklendikten sonra öğrenci yok ise servis aracı hareket eder.

Servis araçlarına öğrencilerin güvenliği ve sürüş güvenliği sebebiyle öğrenci ve öğretmenler dışında hiçbir şekilde yolcu alınmamaktadır. Öğrenci servis aracını kullanmayacağı günler mutlaka servis şoförüne ya da servis firmasına haber vermelidir.

Dilerse öğrenciler servis aracının geçtiği güzergâhta farklı bir noktada servis aracından inebilir, ancak bunun için servis şoförüne bilgi vermelidir.

Hizmet kalitemizi iyi tutmak adına öğrencilerimizin ve velilerimizin yukarıda bahsedilen hususlarda bize yardımcı olmasını bekliyoruz.

Servis araçlarımız yeni model araçlardan oluşmaktadır. Bakımları da gerektiği şekilde uygulanmaktadır. Servis esnasında araçta meydana gelen arızalanmalarda yedek servis araçlarımız ile öğrenci taşımacılığı hizmetimiz devam eder. Öğrencilerimize mağduriyet yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz.SekmenTurizm olarak kaliteli bir öğrenci taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Sekmen Turizm sizlere ve öğrencilere değer verir. Öğrencilerin eğitim hayatlarında daha başarılı olmaları için ulaşım sorunlarının yarattığı stresten uzak kalmasına yardımcı oluyoruz. Ne kadar uzak mesafe olursa olsun toplu taşıma araçlarının yeterince konforlu olmayan ve yoran yapısında uzak duruyoruz. Öğrenciler artık okullarına yolda enerjilerini kaybetmeden ulaşabilecekler ve bütün enerjilerini derslerinde harcayabilecekler.